O nas

Kabaret K2

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś.

Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy jak zaopiekować się publicznością.

W nowym składzie, z nowymi skeczami i nową energią ruszamy starym busem w nową trasę. Zapraszamy na program „Jedziemy dalej!”. Jeszcze śmieszniej i wciąż „o czymś”. Zabawne postaci, ciekawe tematy, zaskakujące puenty i mnóstwo improwizacji – tego absolutnie nie zabraknie! Będą światła, będzie dym, będzie nawet piosenka. A tego w wykonaniu K2 jeszcze nie widzieliście.

Zapnijcie pasy, bo czas na rozrywkę na najwyższych obrotach! K2 czeka na Was u Was.

Bartosz Klauzinski (barciś)

Typowe zwierzę sceniczne, konkretnie…hiena. Poluje na najmniejszy nawet kawałek tekstu i zamienia go w żart (dlatego rzadko przemawia na stypach). Sprawny improwizator i długodystansowy kierowca 😉 Na scenie błyskotliwy, kontaktowy, zabawny. Prywatnie…nie ten sam człowiek. Rodzina pieszczotliwie nazywa go: Bartosz Klauzinski. 

Dominika Najdek

Nazwisko zobowiązuje, dlatego Dominika jest najmłodsza, najchudsza, najpiękniejsza, najniższa, najzdolniejsza i najskromniejsza. Najmniej miejsca zajmuje w busie, najwięcej w garderobie.
Zagra wszystko. Są tylko dwa warunki: wygodne buty.

Tomasz Łupak (łupson)

Tomek to sceniczny kameleon, który w sekundę potrafi przemienić się w niemal każdą postać.
Słabo wychodzą mu tylko drzewa (ale krzak łopianu robi genialnie) . Śpiewa, tańczy, dzieci niańczy…
„Tani Armani” środowiska kabaretowego – super agent od ciuchów niemożliwych. Zawsze
pozytywnie nastawiony do trudnych zadań i łatwych pieniędzy 😉

Kontakt

Eskander

Management Kabaretowy
ul. Malczewskiego3/1
45-030 Opole

Manager

Dariusz Grzegocki
tel. 668 515 513
darek@eskander.pl